top of page

Dijital Dönüşüm, dijitalleşme değildir. Teknoloji ile ilgisi, yani adının dijital olması, kullanılan araçların çoğunlukla dijital olması nedeniyledir. 

Erkan Yıldırım

alwiser Kurucu, CEO

erkan-yildirim-foto-dekupe.png

Keynote ve Seminerler

Erkan Yıldırım tarafından özel olarak hazırlanmış keynote ve seminerler ile ezberbozan trendleri ve yeni konseptleri keyif alarak keşfedin.
Technology-virtual-work.png

İş dünyasındaki dijital dönüşüme ve trendlere dair farkındalık kazandırılmasının yanı sıra stratejik bir perspektifle temel dijital dinamikler aktarılır.

Speed-Relies-on-Cloud_090518.png

Dijitalleşme ve dijital dönüşümün farkının anlaşılması, dijital dönüşüm yolculuğunda kurumların ihtiyaç duyduğu yetkinliklerin belirlenmesi sağlanır.

Technology-Important.png

Fikir, İş Modeli ve İş Planı kavramlarının birbiri ile ilişkisinin anlaşılması için uygulamalı olarak çeşitli iş modelleri incelenir.

inovasyon-stratejileri.png

Organizasyonlar için yeni ürün/hizmet geliştirme ve yeni pazara girme aşamalarında, Tasarım Odaklı Düşünme metodolojisi öğretilir.

GettyImages-832112086_download (1)_edited.jpg

Girişimci organizasyonların dinamiklerini anlamış, çevik ve yeni nesil liderlik özelliklerine sahip yöneticiler geliştirilir.

agile-.jpg

Agile organizasyonlar yaratmak için çevik liderliğin prensipleri ve agile ekipler çerçevesinde kültürel dönüşüm aktarılır.

header image bos.jpg

Erkan Yıldırım'ın eğitimlerini kurumsal ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin

Dilerseniz bu eğitimleri takımlarınıza veya şirketinize özel planlayabiliriz. Tamamen size özel, yenilikçi ve keyifli programlar için iletişime geçin. 

Erkan Yıldırım
  • Grey LinkedIn Icon

Erkan Yıldırım Hakkında

Erkan Yıldırım, alwiser Digital Transformation danışmanlık şirketi kurucusudur. Yeni nesil yıkıcı teknolojiler üzerine strateji danışmanlığı ve gelişim programları yapmakta, kurumlara özel dijital dönüşüm stratejileri oluşturmaktadır.

Lisans derecesini Boğaziçi Üniversitesi’nde, yüksek lisansını University of Pittsburgh ve University of California, Berkeley’de tamamladıktan sonra, kariyerine Mercedes-Benz’de yedek parça satış ve lojistik yöneticisi olarak devam etmiştir.

2008 yılında Tedarik Zinciri ve Müşteri Hizmetleri Müdürü olarak Danone ekibine katılmış ve Türkiye Tedarik Zinciri Operasyonlarını yönetmiştir.

Erkan Yıldırım, 2011 yılı itibariyle girişimcilik dünyasına girmiş ve yeni nesil startuplarda (1V1Y, Trendyol) kurucu ve öncü roller üstlenmiştir. Son olarak Beymen’de tüm şirketin dijital dönüşümünden sorumlu GMY olarak görev almıştır. Sadece teknoloji bileşeninden değil, bilişsel ve tasarım odaklı şekilde Dijital Dönüşüme bütünsel yaklaşarak, 2016 yılında yeni nesil bir dijital dönüşüm danışmanlık şirketi olan alwiser’ı kurmuştur.

Çapa 1
design bro.png
bottom of page